Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Varislerden kurtulmak için doğal zeytinyağlı çözüm!

  • Temmuz 21, 2019
  • by

Varis için zeytinyağı ile yapılan uygulama

Varislere iyi geldiği söylenen hakiki zeytinyağını 1 hafta kullanarak deneyebilirsiniz!

Eğer varis ve cilt çatlakları şikayetiniz varsa ve bu sorunlar için doğal bir çözüm arıyorsanız zeytin yağını denemenizde fayda var. Bizim denemediğimiz ancak deneyenlerin memnun kaldığı bu yöntem için bazı ince detayları bilmelisiniz.

Varisleriniz için zeytinyağından fayda görmek istiyorsanız;

  1. Hakiki olarak kullanacağınız zeytinyağının 1. sıkım olmasına dikkat ediniz. 2. sıkımlardan elde edilen zeytinyağından gerçek anlamda fayda göremezsiniz.
  2. Yapacağınız bu uygulamayı kan akışınızın hızlı olduğu zamanlarda yapmalısınız. Gece uyumadan önce yaparak uykuda fayda görmeye çalışmayın. Gündüz saatlerinde uygulamalısınız.

Nasıl uygulanır?

Zeytinyağı ile yapacağınız uygulama varis bölgesine yapılan masaj ile uygulanır. Bu masaj hafif ısıtılmış zeytinyağı sürülerek uygulanır. Yağı fazla ısıtmamaya çok dikkat edin eliniz ayağınız yanar. Çok ısıtıp sonradan soğumasını bekleyerek uygulamayın faydası olmaz. Tam kıvamı yağ bir kab içerisine dökülerek mikrodalga veya ocakta çok az ısıtılarak uygulanmalıdır.

Isıttığınız bu yağı, varis bölgenize masaj yaparak uygulayın. Uygulama nazik olmamalıdır. Biraz bastırmalısınız. 1 hafta boyunca bu uygulamayı aksatmadan hergün yapın.

Sürülen bu yağ 3-5 dakika sonra cilt üzerinden mendil veya pamuk ile silinmelidir. Yıkamayın..

Umarız faydasınız görürsünüz.

Not: Eğer evde varisler için krem kullanıyorsanız, akşam sürdüğünüz kremin ardından ayaklarınızı yukarı kaldırarak duvara 10 dakika kadar dayayarak uzanın.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Bebek ve Oyun

Bebek ve Oyun

Aralık 01, 2019
2020 Kısa Saç Modelleri

2020 Kısa Saç Modelleri

Kasım 30, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×