Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Unicity İnternational Nedir ?

uncity franchise nedirUnicity’nin Tarihçesi

Unicity İnternational bir network marketing firmasıdır. Ürünlerinin son kullanıcıya ulaştırılması bildiğimiz klasik ticaret yerine çağımızın alışveriş sistemi çok katlı pazarlama sistemi kanalıyla yapılmaktadır.

Unicity İnternational’ ın geçmişi, nerdeyse dünyadaki herhangi bir network marketing şirketinden daha da eskiye, Louis Liggett’in ilk Rexall Drug Store’u kurduğu 1903 senesine kadar varır. 50 sene boyunca Rexall, 25.000’den fazla eczaneden meydana gelen bir zincire dönüşmüştür ve o tarihten beri Amerika Birleşik Devletlerinde ABD’ de bilinen bir marka haline gelmiştir. 1990 senesinde Rexall, kendisinin eşi benzeri olmayan bilimselliğe dayanan gıda takviyelerini pazarlamak için Bios Life™ markası ile bayilik sistemini kurdu. 2001 senesinde, Rexall Showcase International ve Enrich International isimli iki başarılı network marketing firmasının birleşmesiyle Unicity international kuruldu. Her iki firma da sağlığı koruma, kişisel bakım, Anti Aging ve Wellness( sağlıklı yaşam) piyasalarında tanınmış lider firmalardı.

Zaman içersinde Unicity International, ABD ve Kanada sınırlarının da ötesinde genişledi. Şimdi ise Venezuela, Colombia, Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong, Filipinler, Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya, Meksika, Hollanda, Türkiye, Almanya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Bruney ve Birleşik Krallık’ta çalışmalarına devam etmektedir.

2002 senesinde Almanya’da ilk Avrupa piyasasına açılınca, Unicity’nin çalışmaları Avrupa’da da başlamış oldu.

Bugün Unicity international, dünya üzerinde 21 ülkede şubeye sahip olup, 30’dan fazla ülkede de milyonlarca müşteriye 130’un üzerinde guda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri satmaktadır.

Unicity İnternational firmasında Türkiye’ de ciddi kazanç sağlayan franchise ortakları (serbest girişimciler) vardır. Türkiye’ de unicity işini en iyi yapan, en yüksek kariyere erişen ve en çok kazancı elde eden unicity lideri de Ahmet Danışment’ tir.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

REKLAMLAR
Kategoriler

×