Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Pantolon Görünümlü Taytlar

  • Kasım 30, 2019
  • by

Son dönemin modası pantolon görünümlü taytlar, hem şıklığı hem de rahatlığı ile modern kadının tercihi oluyor. Yenilikçi ruhu ve birbirinden renkli modelleri buluşturan bu taytlar, vücuduna güvenen hanımların tercihi oluyor. Sezon trendlerini yansıtan desenleri bulabileceğiniz pantolon görünümlü tayt modellerinin rahatlığını tartışmaya ise hiç gerek yok.

Düşük bel pantolonların karın bölgesinde yağlanmaya ya da izler bırakmaya meyilli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu taytlar ise bel bölgesini hiç bir şekilde sıkmıyor, hem de pantolona oranla çok daha rahat. Birbirinden farklı birçok jean efektini bulabileceğiniz mağazalardan biri de Calzedonia. Elastan kumaşlarla tasarlanan taytlar, bacakları sararak çok daha sıkı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Yıkanmış, taşlanmış, baskılı, çiçekli ve puantiyeli modelleri bulunan taytların metalik görünümlü olanları da mevcut. Yumuşak dokusu ve lastikli beli ile denim taytlar yaz aylarında da kurtarıcınız olacak. Ayrıca pantolon görünümlü taytlar hakkında bilmeniz gereken bir diğer şey de, push up özellikleri sayesinde kalçalarınız çok daha şekilli ve sıkı görünecek.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Bebek ve Oyun

Bebek ve Oyun

Aralık 01, 2019
2020 Kısa Saç Modelleri

2020 Kısa Saç Modelleri

Kasım 30, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×