Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Kadınları Etkileyen Tanışma Yolları

Tanışma, partnerler için oldukça önemli bir dönemeç niteliğindedir. Ya bu dönemeç iyi bir şekilde geçilir, ya da tıkanıp kalınır. Bu dönemeç zorlu ve zahmetli olduğu kadar eğlencelidir de. Ama genelde zorluğa takıldığımızdan bu eğlenceden mahrum kalırız. Tanışma eğlenceli olduğu derece de unutulmaz da olacaktır.

Çiftlerin anımsarken mutlu olacağı tanışmalar için bu yazıyı iyi okuyun. Siz de onu hem çok etkileyip hem de mutlu etmek istiyorsanız yazının devamını okuyun. Size bu dediklerim hayal gibi mi geliyor, bunu yapamayacağınızı, ya da onu etkileyemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz. İnanın bunların hepsi de gözünüzü korkutmadan başka bir şey değil. Yapmanız gereken sadece uğraşmak ve eğlenmek olacaktır.

Onu şaşırtın, şaşırtıp mutlu edin. Mesela en sevdiği yerde en sevdiği çiçekle ansızın karşısına çıkıp ‘ömrünü ömrüme yazar mısın’ deyin. Korkmayın sizi geri çevirmeyecektir. Sadece biraz cesaretli olun. Onun için bunu yapın.

Kurtarıcı rolü kızlar için inanılmaz çekici bir kelime. Bunu iyi bir şekilde uygularsanız size hayır diyecek kız olmaz. Çok zor durumda mı kaldı, kitapları yere mi düştü, sıra çok ve acelesi var ama siz onun önündesiniz. Bunun gibi fırsatlar tam da sizi bekliyor. Bu tarz fırsatları avantaja döndürmenin tam zamanı. Bunları iyi görüp, iyi uygulamak gerekir.

Kızlar cesur erkelerden hoşlanır. Tüm cesaretini topla ve al eline çayı. Git masasına otur. Otur ve uzun uzun gözlerine bak ve ona ondan hoşlandığını, onu çok beğendiğini söyle. Tüm samimiyetinle bunu yap ve gerisini bekle. İnanamayacaksın. Teşekkür etmene gerek yok. Sadece cesur ol yeter.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

REKLAMLAR
Kategoriler

×