Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Grafik Tasarım Nedir?

  • Mayıs 26, 2019
  • by
grafik tasarım hakkında

Çoğu insan, grafik tasarımcının ne yaptığı konusunda belirsiz bir fikri vardır. İşletmeler için logolar mı yaratıyorsunuz? Photoshop’ta resimlerin düzeltilmesi? Dergi ilanları mı yapıyorsunuz? Evet tasarımcılar bu işleri yapar ancak daha büyük bir resmin unsurlarıdır.

Grafik tasarım her yerinde

Etrafa bak. Sabah tahıl kutusundan müzik festivalinde posterden Uber sipariş etme sürecine kadar tasarım her yerde bulunur. Yaratıcılığı strateji, marka anlayışlılığı ve estetik mantıkla birleştiren tasarımla birleştirmek, tasarım her yerde neredeyse her yerde görülür ve önemlidir. Grafik tasarımcıların kendi markalarını yaratmaları için sınırsız fırsatlar var.

Grafik tasarım iletişimle ilgili

İyi iletişim becerileri, tasarımcının araç kitinin önemli bir parçasıdır. Güzel resimler yapmak güzel ama tasarım sürecinin en önemli parçası kağıt kalemini koymadan önce gerçekleşir. Tasarımcılar müşterinin ihtiyaçlarını yorumlamalıdır. Shillington’da, dinlemek, araştırmak, kavramlar geliştirmek ve estetik ile fonksiyon arasındaki dengeyi bulmak için öğretiyoruz.

Grafik tasarım, temel bilgilerle ilgilidir.

Tüm tasarım, beş tasarım ilkesinde kurulur: istikrar ve yapı dengesi, organizasyon ve yön oluşturmak için hiyerarşi, etki yaratmak ve önemli alanları vurgulamak için kontrast, birleştirmek ve güçlendirmek için tekrarlar ve daha net ve net bir sonuç yaratmak için hizalama. Tasarımın temelleri ve kursumuzda ve yaklaşımımızda onlara nasıl öğrettiklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

İnteraktif Ajans Nedir ?

İnteraktif Ajans Nedir ?

Temmuz 22, 2019
Sanal Dünya Nedir ?

Sanal Dünya Nedir ?

Temmuz 22, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×