Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

“Gel”-“Git” Aşk

Şimdi ayrılık vakti… Susma vakti, susma. Gün gelecek tek kelamımı dileneceksin telefon hatlarından. Ama olmadı, yok işte ben yapamadım. Sana ve senin o vurdumduymazlıklarına, daha fazla dayanamadım. “Ayrılalım” dedim, “ayrılalım”.

Olmazdı. Bu böyle gitmezdi, elbette. “Kaderin işine belli olmaz”, diyorduk. Belli ki ikimiz de seviyorduk ve razıydık işte her zulme. Zulüm dediysek; hasrete işte, yalnızlığa, mesafeye, özleme işte aylar boyu uzanan.

Bana çoktu. Sana da çokmuş bak. Sen de hemen kabul ettin, dünden razıymışsın sanki. “Yok” deseydin, “gitme” deseydin. “Bitmesin, bir kez daha deneyelim” deseydin. Kalırdım belki. Belki de…

Kalırdım. Kalırdım işte, gitmezdim böyle apansız. Terk etmezdim seni. Yüzüstü bırakmazdım, “dur” deseydin bana. Diline mi yapışırdı sanki. Kolumdan tutup da, bir “dur” diyemedin bana. “Gitme sana muhtacım” bile diyemedin, büyük üstat gibi.

Olsun böyle de güzel. Böyle de severiz biz. Öylesi bir aşkı sürdüremedik, ama öylesine severiz şimdi. İş işten geçince, çok tatlı gelir tabi. Ben sana hasret, sen bana. Böyle güzel işte… Hep böyle sevelim biz. Böyle uzaktan. Uzak uzak sevelim. İncitmeden, incinmeden sevelim.

Bana zordu ya sevmeler, seni de gördük şimdi…

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

REKLAMLAR
Kategoriler

×