Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Düğününüz İçin Mekan Önerileri

  • Kasım 14, 2019
  • by

Biraz araştırma yaptık ve eşsiz ve hatırlanmaya değer düğün töreni mekanlarından oluşan bir liste oluşturduk. Düğün törenlerini kendi mekanı ya da bir yakınında gerçekleştirmeyi seçen çiftlerin yanında birçok organizasyon mekanı da düğün törenleri için birbirinden güzel ayarlamalar yapıyor ve gelinle damada çok uygun alternatifler öneriyor.

Geri kalan birçoğu için ise ideal tören mekanı büyük bir düello sayılır. Resepsiyon mekanlarının aksine, tören mekanları için kaynak önerileri yok denecek kadar azdır. Neyse ki, en iyi tören mekanları listemiz düğün töreninizin hatıralarda yer edinmesine yardımcı olacak.

Parklar

Etkileyici bir mekan görüntüsüne sahip olmaları nedeniyle, parklar özellikle yaz aylarında düğün törenleri için mükemmel mekanlar olabiliyor. Doğal manzaraları sayesinde, dekorasyon masraflarınız tümüyle ortadan kalkabilir!

Hükümet Binaları

Birçoğu olağanüstü mimari harikalardan oluşan bu yapılar, unutulmaz düğün törenleri için harika mekanlar olabilir.

Nehirler/Göller/Sahiller

Eğer düğün töreniniz su kıyısına yakın bir yerde yapılacaksa, bu ideal mekandan yararlanın ve töreni suyun hemen yanı başında ayarlayın. Böylece etkileyici bir manzara yakalayın.

Ulusal Anıtlar

Birlikteliğinize tarihi bir değer de katın ve düğün töreninizi ulusal bir anıtın yakınında gerçekleştirin.

Doğa Harikaları

Hiçbir şey bir şelale, uçurum ya da dağın zirvesinde söylediğiniz “evet” den daha etkileyici olamaz.

Botanik Bahçeleri

Havadaki o aşk kokusuna ek olarak, bahçede yapılan düğün töreni ılık esintiler, güzel kokulu çiçekler ve büyük bir huzur hissini beraberinde getirir. Takviminize bakın ve özel gününüzde havanın güzel olacağından emin olun.

Müzeler

Diğer bir mimari güzellik olan müzeler düğününüz için karakteristik bir arka fon oluşturacak. Yeni bir şeyler öğrenmeniz de cabası!

Teras/Çatı Katı

Metropoliten bir alana yakınsanız çevredeki en uzun binalardan birinin (belki bir otelin) çatısını aklınızda bulundurun. Büyüleyici bir manzara eşliğinde harika fotoğraf kareleri de hatıralarınız arasındaki yerini alacak.

Bir Yakınınızın Evi/Bahçesi

Belki de düğününüz için en kusursuz mekan evinizin arka bahçesidir! Arka bahçenizde yapacağınız bir düğün töreni size özel birçok detay katacak şüphesiz ve kendinizi “evinizdeymişçesine” huzurlu hissettirecek. Ayrıca hiçbir iki bahçe aynı olamayacağı için düğününüzün sadece size özel olması garantisi de var.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Masal Gibi Düğün

Masal Gibi Düğün

Kasım 14, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×