Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Bayanlar İçin En Güzel Iphone Kapları

  • Kasım 22, 2019
  • by

Telefon kullanırken her an yere düşürme ya da çizme tehlikesi ile karşı karşıyayız. Erkekler için, telefonlarını ceplerinde taşımak bir alışkanlık olsa da, bizim için durum biraz daha zor. Telefonumuzu genellikle çantamızda taşıdığımızdan, çantada yer alan anahtarlık, makyaj ürünleri ya da herhangi bir aksesuar, telefonumuzun camının çizilmesine ya da zarar görmesine  neden olabiliyor.

Bu durumda da telefon kılıfları, bizim için bir kurtarıcı oluyor. Üstelik telefon kılıfları artık sadece bir kılıf olmaktan çıktı ve aksesuarlar sınıfına girmeyi başardı. Aksesuar mağazalarında, özellikle Clarie’s ve Accessorize gibi mağazalarda birbirinden güzel iPhone kılıfları bulmak mümkün. Binlerce farklı renk ve desen seçeneği sunan iPhone kaplarını, günlük kombininize uygun olarak da seçebilirsiniz.

Beyaz elbisenizi giydiğinizde, pembe renkli bir telefon kılıfı, elinizde çok tatlı duracak. Aynı durum diğer kombinler için de geçerli. Genç hanımlar özellikle Swarovski taşlı telefon kılıflarına büyük ilgi gösteriyor. Parlak modeller size göre değil mi? O zaman daha sade ve klasik plastik telefon kaplarını da tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Bebek ve Oyun

Bebek ve Oyun

Aralık 01, 2019
2020 Kısa Saç Modelleri

2020 Kısa Saç Modelleri

Kasım 30, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×