Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri

  • Kasım 23, 2019
  • by

Bayan espadril ayakkabı modelleri yaz aylarında kadınların ayaklarındaki şıklık ve rahatlıkla eş anlamlı olarak tanımlanırken bu yılda moda olacaktır.

Bayan espadril ayakkabı modelleri 90’lı yıllardan beri erkeklerin ve kadınların ayakkabı seçimlerinde yer alırken her yıl farklı trendlerle şekillenerek yenilikler göstermektedir. Bayan espadril ayakkabılar ilk çıktığı yıllarda kumaş parçalarının değerlendirilmesi için tasarlanmış olsa da ilerleyen yıllarda gördüğü ilgi ile renk ve desen alternatifleriyle koleksiyonlarda yer almaya başlamıştır. Espadril ayakkabıları renk alternatiflerinde özellikle pastel ve canlı renkler yer alırken sizlerin tüm kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz tonları bulmanız mümkün olmaktadır. Bu ayakkabıların tabanlarında genellikle kullanılan hasır tasarımlara ayrı bir görsellik katarken yaza özel bu parçalar ilk bakışta rahatlık hissini de uyandırmaktadır.

Bayan espadril ayakkabılar jean pantolon, etek, elbise, şort gibi parçalarla kombin yapılabilmekle birlikte mavi, kırmızı, beyaz, krem, siyah renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Espadril ayakkabıların desenlerinde özellikle çiçek, puantiye ve çizgiler yer alırken sizlerin zevkini okşayacak farklı tasarımları da koleksiyonlarda bulabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Bebek ve Oyun

Bebek ve Oyun

Aralık 01, 2019
2020 Kısa Saç Modelleri

2020 Kısa Saç Modelleri

Kasım 30, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×