Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

Banyo Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler

Öncelikle banyo dekorasyonundan önce ele almanız gerek bir nokta var banyonuzun küçüklüğü ya da büyüklüğü. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz kesinlikle koyu renk modellerinden uzak durun. Çünkü zaten yeterince küçük olan banyonuz koyu renk ile daha da basıklaşacaktır.

Koyu renk modelleri seviyorsanız eğer  bu tercihinizden biraz uzak durmanız gerekecek. Ama banyodaki aksesuarlarınızda bu renk tercinizi yapabilirsiniz.

Banyoda dolapların bulunması banyonuzun dağınıklığının giderilmesinde büyük oranda yardımcı olacaktır. Eğer küçük bir banyonun görünebilmesi için dekoratif görünüme sahip bir banyo dolabının olması şart. Dolapların çekmeceli ya da raflı olması önemli bir konu. 2019 yılı banyo modelleri olarak durumu ele aldığımızda çekmeceli ya da raflı dolapların banyoların olmazsa olmazları arasında.

Yine banyonuzdaki aksesuarların da tek bir renkten oluşmasına özen gösterin. Bu ara renk uyumu oldukça moda.  Evet size banyo dekorasyonu için pratik fikirlerimizden sunduk umarım bir nebze de olsa yararlı olabilmişizdir. Gelin banyo modellerini inceleyelim.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

REKLAMLAR
Kategoriler

×