Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

2020 Yaz Topuklu Ayakkabı Trendleri

  • Kasım 23, 2019
  • by

2020 Yaz Topuklu Ayakkabı Trendleri sektörde dünyaca tanınan markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkarken bu sezon hayli uzun topuklar moda olacaktır.

2020 Yaz topuklu ayakkabı modelleri renkleri, uzunlukları ve tasarımlarıyla kadınlara sunulurken her ortamda sizi fark edilir kılmaya yetecek iddialı parçalarda yer almaktadır. Topuklu ayakkabı modellerinde özellikle kırmızılar her zaman olduğu gibi popülerliğini sürdürürken nude, beyaz, pudra, uçuk mavi, sarılarda kadınların ayaklarındaki şıklığın göstergesi olacaktır. Abiye tarzda topuklu ayakkabılarda lame ve dore gibi metalik renklerde gecelerde fark edilmenizi sağlayacaktır. Bu ayakkabılarda rahat kullanım için farklı tasarımlar üzerinde çalışan markalar sandaletleri ve kalın tabanlarla hazırladıkları dolguları koleksiyonlarına dahil etmişlerdir.

Topuklu ayakkabı modelleri içinde abiye kıyafetlerin altında kullanabileceğiniz T bantlı tasarımlarda hayli ilgi görecektir. Sivri burun yüksek topuklu ayakkabılar her parçasında iddialı görünümünü pekiştirmek isteyen kadınların seçimlerinde yer alırken bileklikli modellerde bu sezonun trendlerinden olacaktır. Yüksek topuklu gladyatör sandaletler de bu sezon kadınları beğenisini kazanacak tasarımlardan olurken özellikle hareketli yaz akşamlarında kısa eteklerinizin veya elbiselerinizin altında denemenizi öneririz.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

Bebek ve Oyun

Bebek ve Oyun

Aralık 01, 2019
2020 Kısa Saç Modelleri

2020 Kısa Saç Modelleri

Kasım 30, 2019

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×