Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

2020 Metalik Renk Trendi

  • Kasım 22, 2019
  • by

Kadınların son iki sezondur farklı bir görünüme bürünmelerini sağlayan metalik renk trendi 2020 ilkbahar yaz sezonuna da damgasını vuracaktır.
2020 Metalik Renk Trendi günlük hayatınızda ve özel gecelerdeki kıyafetlerinizde, aksesauarlarda, çantalarda, ayakkabılarda kısaca hemen her parçanızda yer alabilir. Bu sezon kadınların adeta uzaydan gelmişçesine ışıltı saçan kıyafetlerle dolaşmasını sağlayan tasarımcılar özellikle pullar, payetler ve farklı materyalleri kullanmışlardır.

Farklı kumaşların kullanıldığı bu trendde brokar materyaller sizlerin göz alıcı bir şıklığa ve kaliteye kavuşmanızı sağlayabilir. Cesur ve sıradışı tarzını her ortamda göstermek isteyen kadınların kıyafet seçimlerinde hayli fazla yer alacağını düşündüğümüz metalik renk elbiseler, etekler, pantolonlar, kısa üstler arasından sizde kendinize uygun bir parça seçebilirsiniz.

Metalik renk trendini kıyafetlerinde çok iddialı bulduğunu için taşımaktan çekinen bayanların mutlaka aksesuarlarında bu eğilimi yaşamalarını öneririz. Metalik renklerde altın ve gümüş her zamanki gibi ağırlıklı kullanılırken lila, pambe ve mavide bu sezonki koleksiyonlarda dikkat çekmektedir.

Yorum Yapılmamış

Beğenebileceğiniz benzer makaleler

REKLAMLAR
Kategoriler

Son Makaleler

bebekve oyun

Bebek ve Oyun
×