Sosyal Medya

Güncel Eğitim ve Bilgi Makaleleri

14 Şubatta Sevgiliye Ne Alınır

14 şubatta sevgiliye ne alınır?

Sevgililer günü yaklaştıkça sevgilisi olanları, eşleri aldı bir telaş. Bu tatlı telaşı genellikle erkekler daha çok yaşar. Acaba alacağım hediyeyi beğenir mi, başka değişik ne alabilirim acaba diye düşünenler ; işte size tüyolar. 14 Şubat Sevgililer gününde ne hediye alınır ? Sevgililer gününde alınabilecek en güzel hediyeler nelerdir ?

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NE ALINIR?

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınır?

Erkeklere aldığımız hediyeyi beğendirmek kolaydır. Erkeğe sevgililer gününde alınabilecek hediyeler arasında şık bir saat, kullandığı parfümü biliyorsanız parfüm, şık bir triko, tarz bir gömlek 🙂 mesleğine göre çok şık bir kutuda kalem de alınabilir.

Eğer farklı bir şeyler olsun diyorsanız, örneğin yalnız yaşayan bir erkek arkadaşınız varsa güvendiğiniz bir aşçıya ait yemek kitabı olabilir. Bir gün mutlaka o yemek kitabının içinden bir yemeği sizin için hazırlamak isteyecektir.

Erkekler genelde film izlemeyi de sever.Son dönemlerde vizyonda olan ve almayı düşündüğü bir film dvd si kesinlikle erkek arkadaşınızı mutlu edecektir.

Takım elbiseyi sık kullanan ve severek giyen bir erkek arkadaşınız varsa, şık bir kol düğmesine hayır diyemiycektir. Çokta zarif bir hediye olur kol düğmesi.

Erkek arkadaşınız klasikleşmeye başlamışsa eğe, kupanın dışına bir fotograf koydurup, sıcak su koyunca ikinizin fotografı çıkması da bir önerilerimiz arasındadır.

Eğer bu konuda becerikli iseniz, erkek arkadaşınıza kendi ellerinizle sevdiği renklerden oluşan bir atkı örebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Gününde Kadınlara Ne Hediye Alınır?

Bayanlara hediye seçeneği bir hayli fazlaymış gibi görünse de, erkekler için zor bir süreçtir bayana hediye almak. Çünkü kafasında acaba beğenicek mi sorusu döner dolaşır. İşte size önerilerimiz.

Bayanlar için büyük bir tutkudur takı. (İstisnalar hariç tabi ). Şık bir kolye ya da küpe, güzel bir seçim olabilir. Eğer kendinize güveniyorsanız tek taş harika bir hediye olacaktır.

Birlikte alışverişe ya da gezmeye gittiğinizde vitrinde gözüne takılan beğendiği bir takıyı hediye olarak aldığınızı gören bir kadın, mutluluktan uçabilir 🙂 Ayrıca bu, erkeğin sevdiği kadına ne kadar çok değer verdiğini gösterir.

Çikolatayı seven bir kız arkadaşınız varsa eğer, kalpli güzel bir kutu içersinde çikolata da güzel bir hediye olabilir.

Eğer sevgiliniz çalışan bir kadınsa iş yerine göndereceğiniz çiçek de çok hoş bir hediyedir. Online çiçek siparişi siteleri emrinizde malumunuz 🙂

Son zamanlarda bir ihtiyacından, bir eksiğinden bahsediyorsa eğer, onu alıp hem ihtiyacını karşılayıp, hem de hediye işini aradan çıkarabilirsiniz 🙂

Ne tarz giyindiği konusuna dikkat ediyorsanız eğer, kıyafet de güzel olur. Eşarp seçeneğini de dikkate almak gerek.

Eğer sevgilinizi iyi tanıyorsanız, karakterine uygun bir hediyeyi mutlaka bulursunuz.

Yorum Yapılmamış

REKLAMLAR
Kategoriler

×